Sacha Baron Cohen dzieli się „Boratem 2” wygranymi Globami z ekipą, która „ryzykowała swoje bezpieczeństwo osobiste”

admin marzec 1, 2021 Obejrzone 240

Okazuje się, że w tym szarym garniturze Borata jest dużo miejsca.

Sacha Baron Cohen, który świętował zwycięstwa dla najlepszego aktora i najlepszego filmu komediowego lub muzycznego za jego „Borat Subsequent Movie Film” na Złotych Globach w niedzielę, odzwierciedlenie w kuluarowej konferencji prasowej o nieustraszonych filmowców u jego boku.

„To wspaniałe uznanie dla mnie, a w szczególności dla naszej niesamowicie pracowitej ekipy” – powiedział Baron Cohen dziennikarzom nad Zoomem. „Ludzie, którzy naprawdę ryzykowali swoje osobiste bezpieczeństwo, aresztowanie – były momenty, że musiałem nosić kamizelkę kuloodporną. To były naprawdę niebezpieczne sytuacje”.

Baron Cohen długo mówił o żmudnym kręceniu, które widziało kamery toczące się do trzech tygodni przed premierą filmu na Amazon Prime w październiku zeszłego roku. W obu przemówieniach akceptujących Globes, aktor wziął kpiny z Donalda Trumpa i jego doradców – w tym Rudy’ego Giulianiego, który stał się jednym z najbardziej wirusowych punchline’ów „Kolejnego filmu filmowego”.

„Czuliśmy, że musimy zrobić ten film ze względu na niebezpieczeństwa związane z Trumpem. Zdumiewająco ściągnęliśmy go, nawet z koronawirusem” – powiedział Baron Cohen. „Demokracja była naprawdę w niebezpieczeństwie. Czułem, że podbrzusze, które obnażyłem w ‚Boracie’ – jedno z antysemityzmem, nienawiścią, mizoginią – stało się jawne. Rasiści byli na wolności i dumni. Mieliśmy jednego, który był prezydentem, który szerzył teorie spiskowe, nienawiść i kłamstwa, a wszystko to wspomagane było przez media społecznościowe. Jedyne, co mogłem zrobić, to wyciągnąć szary garnitur i zagrać tę rolę jeszcze raz”.

Dokonał jednego ważnego rozróżnienia – mówiąc, że garnitur powędruje do pudełka, by już nigdy więcej nie powrócić.

Categories

Zostaw komentarz

Imię *
Podaj twój nick który będzie się wyświetlać
Email *
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Strona Internetowa