Oglądaj cały film "Pitbull Ostatni Pies Online Cały Film"


Język: PL Lektor & NapisyWyświetlenia:
18648  
Pitbull Ostatni Pies Online Cały Film

Pitbull Ostatni Pies Online Cały Film

Mar. 15, 2018 Poland
Twoja ocena: 0
5 4 votes

Video trailer

i8p0LIwzzRc

Reżyser

Reżyser

Obsada


Oglądaj Pitbull Ostatni Pies Online Cały Film Cały Film

 

Pitbull Ostatni Pies to najnowszy film z serii, którą wcześniej tworzył Patryk Vega. Obraz stworzył Władysław Pasikowski – znany, między innymi, z filmu Psy. Jak wypadł kolejny film z popularnego cyklu opowieści kryminalnych? Sprawdziliśmy.

Pitbull Ostatni Pies Ogladaj Online

Pitbull. Ostatni Pies. Widzieliśmy. Warto? O czym właściwie jest film?

Fabuła Pitbull Ostatni Pies skupia się rzecz jasna na historii gangsterskiej. Kiedy ginie Soczek – policjant, funkcjonariusze z wydziału terroru zaczynają śledztwo. Nie przebiega ono łatwo. Wydział jest osłabiony przez zmiany organizacyjne i zwolnienia. By zaradzić trudnej sytuacji, stołeczny komendant ściąga do stolicy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W Warszawie pojawia się Despero, Metyl oraz Nielat. Zespół ten będzie musiał stawić czoła niebezpieczeństwie i postawić sobie za punkt honoru znalezienie sprawców zabójstwa. Tymczasem sytuacja się komplikuje, kiedy do toczącej się wojny między gangami, dołącza trzeci gracz – Czarna Wdowa.

Pitbull Ostatni Pies CDA

Kto występuje?

W tej części nastąpiło zupełnie odświeżenie obsady. Dotychczasowi aktorzy odeszli wraz z samym Vegą. Stworzono więc nowy zespół, na czele z Marcinem Dorocińskim, który w Pitbull Ostatni Pies, wciela się w rolę “Despero”. Na ekranie zobaczymy również Cezarego Pazurę, Rafała Mohra, a także Dodę. Ta ostatnia, wzbudziła przed premierą Pitbull Ostatni Pies, ogromne kontrowersje.

Ostra konkurencja

Pitbull Ostatni Pies ma wśród kinowego repertuaru bardzo silnego rywala. Są nim Kobiety mafii, czyli nowy film Patryka Vegi. Wiemy już teraz, że istnieje bardzo duże zainteresowanie tym seansem. Jest więc ogromne prawdopodobieństwo, że produkcja przyniesie olbrzymi zysk, zostawiając w tyle Pitbull Ostatni Pies. Oczywiście są to tylko przewidywania, bo na dokładne wyniki finansowe Pitbull Ostatni Pies i Kobiet mafii, musimy jeszcze poczekać.

Pitbull. Ostatni Pies cały film

Pitbull Ostatni Pies Oglądaj. Dlaczego warto iść do kina?

Pamiętacie serial Pitbull? Pasikowski zastosował ciekawy trik – zaprosił do realizacji część ekipy aktorskiej właśnie z tej serii. Pitbull Ostatni Pies nie jest więc zwyczajną kontynuacją dziedzictwa Patryka Vegi, a oddzielnym dziełem twórczym Pasikowskiego.

 

To pierwszy pozytyw tego filmu. Do innych zalet Pitbull Ostatni Pies, możemy zaliczyć:

  • Odejście od typowego “filmu Vegi”. Większa wielowątkowość, bardziej czytelne przedstawienie fabuły. Właściwie cała historia Pitbull Ostatni Pies jest opowiadana z oczu “Despero”,
  • Koniec z serią wulgaryzmów i humorem opartym na przekleństwach. Pitbull Ostatni Pies jest nieco bardziej podniosły i znacznie lepiej buduje klimat gangsterskiej tematyki, niż poprzednie filmy z serii,
  • Nie uświadczysz również w Pitbull Ostatni Pies scen kontrowersyjnych. Koniec z dzikim seksem,
  • Można by wręcz stwierdzić, że jest to dobre kino gangsterskie z lat 90.,
  • Mówi się, że Vega zrezygnował z tworzenia Pitbull Ostatni Pies, z powodu Dody, na angaż której się nie zgadzał (o czym za chwilę). Okazuje się jednak, że Dorota Rabczewska, pod skrzydłami Pasikowskiego, poradziła sobie całkiem dobrze. Nie były to oczywiście światowe wyżyny aktorstwa, ale nie zapominajmy, że wciąż jest to kino rozrywkowe. Nie wymagajmy więc niesamowitych, rozbudowanych historii.

 

Film pojawił się w kinie 15 marca.

Pierwsze opinie

Jesteśmy już po premierze Pitbull Ostatni Pies Kino. Mało tego, miała już miejsce przedpremiera, dzięki której dziennikarze mieli przyjemność wziąć udział w seansie. Byliśmy tam. Oglądaliśmy obraz nieco zaskoczeni, głównie poziomem nowej produkcji. Sądziliśmy, że będzie to film podobny poziomem do tego, czego doświadczyliśmy do tej pory. Stało się zupełnie inaczej. To całkiem dojrzała, nieco mroczna opowieść o mafijnych porachunkach. Pasikowski pokazał, że da się do tematu podejść inaczej. Rzecz jasna Vega nadal posiada swego rodzaju niszę, dzięki której spora część widzów nadal go uwielbia, niemniej jednak Pasikowskiemu należy się niski ukłon za przełamanie schematu serii. Odważne posunięcie.

Koniec hejtu?

Filmy Vegi zawsze spotykały się z dużą ilością negatywnych opinii i hejtu. Brało się to głównie ze stworzenia przez reżysera scen, delikatnie mówiąc, kontrowersyjnych. W przypadku Pitbull Ostatni Pies takich słów na słychać.

Patryk Vega o filmie Pitbull Ostatni Pies

Pitbull Ostatni Pies. Vega ma dość

Nie tak to miało na początku wyglądać. Nowego Pitbulla miał znów reżyserować Patryk Vega. Niestety, pojawił się problem.

Konflikt z producentem

Vedze nie spodobał się kierunek, w którym poszła obsada nowej części. Mówi się, że nie mógł przeboleć angażu Doroty Rabczewskiej. Widział on ją jedynie w roli epizodycznej, a nie ważnej bohaterki. Całość rozgrywała się na oczach czytelników portali plotkarskich, które na co dzień śledziły konflikt. Twierdziły one, że producent serii – Emil Stępień, zaczął po cichu zmieniać scenariusz filmu tak, by był on bardziej dopasowany pod Dodę. Patryk Vega poczuł się zdradzony przez swojego najbliższego współpracownika i zrezygnował z realizacji.

 

Sytuacja niestety nie skończy się polubownie. Z Vegą pozostały nierozwiązane kwestie finansowe. Producent Pitbull Ostatni Pies pozwał reżysera, jednocześnie domagając się od niego półtora miliona złotych. Całość będzie miała swój finał w sądzie.

Kto producentem kolejnego Pitbulla?

Kto na jego miejsce?

Pitbull Ostatni Pies, zarówno od strony scenariusza, jak i reżyserii, stworzył Władysław Pasikowski. To uznany polski twórca, znany z, między innymi, Psy i Pokłosie. Nagrodzony wieloma prestiżowymi nagrodami.

 

Pasikowski urodził się 14 czerwca 1959 roku w Łodzi. Został on odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za swoje osiągnięcia w pracy artystycznej. Jest także autorem powieści.

Gdzie obejrzeć Pitbull Ostatni Pies?

W tej chwili Pitbull Ostatni Pies można obejrzeć wyłącznie w sieciach kinowych. Mimo sporej konkurencji, Pitbull Ostatni Pies właściwie ma gwarancję sukcesu. Widzów przyciągnie do kin wiele cech tej produkcji, choćby całkowite odświeżenie obsady. Na seansach oczywiście się nie skończy. Kilka miesięcy po premierze, film pojawi się DVD i Blu-ray.

 

Pamiętaj, że Pitbull Ostatni Pies, jest w kinach od 15 marca. Wystarczy zarezerwować swój bilet, by bezpiecznie móc pójść na pokaz.

 

A Internet?

Pitbull Ostatni Pies z całą pewnością będzie do obejrzenia na platformach VOD – zarówno w serwisach ogólnodostępnych, takich jak ShowMax, jak i u Twojego dostawcy usług multimedialnych, chociażby w Multimedia Polska. Nie licz jednak na dostępność filmu na platformach pirackich lub naruszających prawa autorskie. Polscy producenci bardzo uważnie pilnują swoich dzieł i dość często zgłaszają do organów ścigania fakt udostępniania ich produkcji. Staraj się więc tego nie robić.

Pitbull Ostatni Pies. Podsumowanie

Pitbull Ostatni Pies z całą pewnością jest filmem, na który powinno się zwrócić uwagę. Chociażby dlatego, by przekonać się, jak z serią radzi sobie nowy twórca, czy jest to podobny poziom realizacji, czy może Pitbull Ostatni Pies poszedł w zupełnie innym kierunku. Nie zapominaj też, że ocena filmu przez recenzentów jest zawsze subiektywna. Twój odbiór może być całkowicie inny. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak zaprosić Cię do kina na Pitbull Ostatni Pies. Miłego seansu!

 


Jeśli film nie chcęsię załadować, odśwież stronę

Oryginalny Tytuł Pitbull. Ostatni pies
IMDB Ranking 6.8 42 Oceny

Podobne Filmy Online

Terminator 3: Bunt maszyn Online
The Secret Rivals Online
On Dangerous Ground Online
The Chinese Feast Online
A Crime Online
Crazy Sex Online
Policjanci i rasizm Online
Amazons Online
The Dark Angel: Psycho Kickboxer Online
Muthu Online
The Vanquisher Online
100 karabinów Online

Zostaw komentarz

Imię *
Podaj twój nick który będzie się wyświetlać
Email *
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Strona Internetowa


Warning: Use of undefined constant start - assumed 'start' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/dooplay/footer.php on line 25